کد خبر: 743621 A

رییس سازمان تعزیرات حکومتی:

رییس سازمان تعزیرات حکومتی درپیامی به حادثه دیدگان سیل‌های اخیر چند روز کشور تسلیت گفت و تاکید کرد: اقدامات لازم برای جلوگیری افزایش بی دلیل قیمت به فوریت انجام گیرد

به گزارش ایلنا، رییس سازمان تعزیرات حکومتی در پی وقوع سیل در چند استان کشور در پیامی به حادثه‌دیدگان تسلیت گفت و اعلام کرد: اقدامات لازم برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی در بازار و افزایش بی‌دلیل قیمت به فوریت انجام گیرد.

 متن پیام جمال انصاری به شرح ذیل است:


"وَ لَنَبْلُوَنَّکُمْ‌ بِشَیْ‌ءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِنَ الْأَمْوالِ وَ الْأَنْفُسِ وَ الثَّمَراتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرین‌». سوره بقره
«و قطعاً شما را به چیزی از [قبیلِ‌] ترس و گرسنگی، و کاهشی در اموال و جان‌ها و محصولات مبتلا می‌کنیم و به صبرکنندگان بشارت بده»


بسم الله الرحمن الرحیم
وقوع حادثه تلخ و تأسف‌آور جاری شدن سیلاب در برخی استان‌های کشورمان که موجب جان باختن و مصدومیت جمعی از هموطنان عزیز در استان فارس در ایام نوروز شد؛ موجب اندوه و تأثر همگانی گردید.
اینجانب با تسلیت این حادثه تأسف‌بار به خانواده‌های این عزیزان و همدردی با ایشان، برای درگذشتگان از درگاه الهی آرزوی مغفرت و رحمت و برای بازماندگان صبر و اجر طلب می‌نمایم.
مدیران کل و همکاران تعزیرات حکومتی در استان‌های در معرض حادثه آمادگی دارند تا اقدامات لازم برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی در بازار و افزایش بی‌دلیل قیمت ارائه خدمات را برای تامین آرامش‌خاطر هموطنان سیل‌زده به فوریت انجام دهند.

 

رییس سازمان تعزیرات حکومتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر