کد خبر: 743146 A

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد: بی شک در حوادثی چون سیل اخیر باید بسیج همه نیروهای امدادرسان و تجهیز صددرصد امکانات ومنابع دولتی جهت رفع مشکلات موجود، بسرعت در دستور کار قرار گیرد، که این مهم تا امروز نتوانسته است رضایتمندی لازم را بوجود آورد.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی پیامی پیرامون حادثه سیل استان گلستان و مازننران صادرکرد. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه سیل استانهای گلستان ومازندران ،حکایت سختی ها، رنج واندوه هموطنان این خطه از میهنمان، خبر بسیار دردناکی است،که مردم شریف ایران رانگران کرده است.

بی شک در این حوادث باید بسیج همه نیروهای امداد رسان و تجهیز صددرصد امکانات ومنابع دولتی جهت رفع مشکلات موجود، بسرعت در دستور کار قرار گیرد، که این مهم تا امروز نتوانسته است رضایتمندی لازم را بوجود آورد.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از ملت بزرگ ایران به عنوان نمایندگان مردم از کوتاهی ها و تاخیرهادر کمک رسانی به مردم گلستان و مازندارن در این حادثه، که شادی نوروز را از ملت بزرگ ایران گرفت، عذرخواهی می نماید و از اقدام دولت در راستای برکناری مسئولینی که در این واقعه در توجه به مردم قصور و کوتاهی داشتند،حمایت می کند و ضمن توصیه به اهتمام بیشتر دولت در توجه به نیازهای مردم سیل زده ، تاکید می نماید ، دولت باید با تمرکز بر رفع سریع نیازهای مردم حادثه دیده، ضمن برنامه ریزی برای جبران خسارات وارده به ویژه با توجه به گستره وسیع خسارات کشاورزان منطقه، با حداکثر توان وظرفیت،با بسیج اساتید وصاحب نظران علل بروز سیل در مناطق مختلف ایران را بررسی و گزارش خود را به نمایندگان مردم اعلام نماید.

فراکسیون نمایندگان ولایی ،از همه ظرفیتهای نظارتی و قانونگذاری برای رسیدگی ومساعدت به مردم عزیز حادثه دیده استفاده خواهد کرد.

فراکسیون نمایندگان ولایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر