کد خبر: 732377 A

در بررسی بودجه ۹۸؛

نماینده مردم بوشهر در جریان بررسی بودجه سال ۹۸ برای وضعیت مردم حوزه انتخابیه‌اش در صحن مجلس گریه کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، پس از بررسی پیشنهاد یکی از نمایندگان در بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور، عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر و عضو فراکسیون امید قصد داشت در مورد اینکه چرا اعتبار انجام عملیات مالچ‌پاشی در بودجه ۹۸ کاهش یافته است خواهان تذکر و اخطار بود.

در این هنگام علی مطهری نایب رییس دوم مجلس که ریاست جلسه علنی مجلس را بر عهده داشت خطاب به وی گفت که اخطار شما وارد نیست که در این هنگام با واکنش تند خدری مواجه شد.

خدری خطاب به مطهری گفت: شما از کجا می‌دانید که اخطار من چیست من که هنوز چیزی نگفته‌ام؟ شما یا با عالم غیب در ارتباط هستید یا در جریان نفوذ هاله نور هستید.

علی مطهری نایب رییس دوم مجلس در این راستا اظهار داشت: من از روی قیافه شما متوجه شدم که می‌خواهید در مورد محیط زیست و مالچ‌پاشی اخطار دهید.

در این هنگام خدری نماینده بوشهر با عصبانیت و فریاد گفت: اگر شما که این را تصویب کردید یک هفته در خوزستان زندگی می‌کردید این را تصویب نمی‌کردید چرا که مردم خوزستان در تابستان به دلیل گرد و خاک اصلا نمی‌توانند بیرون بیایند.

در این هنگام خدری شروع به گریه کردن کرد و بسیاری از نمایندگان دور وی جمع شدند و از وی دلجویی کردند وی سپس عمامه از سرش برداشت و نمایندگانی که در اطرافش بودند با دستمال سر و صورتش پاک کردند.

پس از مدتی خدری که حالش نامناسب بود از مجلس بیرون رفت.

بودجه گریه لایحه بودجه نماینده مردم حوزه انتخابیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر