کد خبر: 728315 A

جامعه مدرسین در پیامی ضمن تسلیت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، آورده است: این‌گونه جنایات کینه توزانه و خباثت آلود در عزم و اراده ملت ایران خللی ایجاد نمی‌کند و قدم‌های استوار مردم ایران را محکم‌تر خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت جمعی از پاسداران مدافع وطن شد بار دیگر زبونی و حقارت دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مزدورانش را آشکار کرد. این‌گونه جنایات کینه توزانه و خباثت آلود در عزم و اراده ملت ایران خللی ایجاد نمی‌کند و قدم‌های استوار مردم ایران را محکم‌تر خواهد کرد.

این اقدامات جنایات آمیز که با طراحی سرویس‌های امنیتی رژیم‌های مستکبر و مرتجعین منطقه‌ای آنان توسط مزدوران متعصب و جاهل اجرایی می‌شود در حقیقت انتقام از ملتی است که با خروش انقلابی خود چهل سالگی انقلاب را با عظمت و شکوه در تاریخ ماندگار کرد و نشانه‌ی روشنی از به بن بست رسیدن آمریکا و اسرائیل در مواجهه با ملت مؤمن و انقلابی ایران است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکومیت شدید این حمله تروریستی، عرض تبریک و تسلیت و همدردی خود را با خانواده‌های شهدای عزیز و محترم اعلام، صبر، آرامش و اَجر و پاداش الهی برای آنان و شفای عاجل مجروحان و مصدومان این جنایت را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته»

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

جامعه مدرسین حوزه علمیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم جامعه مدرسین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر