کد خبر: 720490 A

بنایی در تذکری:

یک نماینده مجلس تاکید کرد: در مقطع کنونی ضرورت دارد که دولت به موضوعات اصلی از جمله اشتغال و اقتصاد بپردازد و از هرگونه حاشیه پردازی اجتناب کند، مردم در شرایط کنونی فقط از دولتمردان کار می خواهند. دولت باید از نگاه به مرکز دست بردارد و نگاهی حمایتی به نخبگانی که در روستاها زمینه بروز و ظهور آنها وجود دارد، داشته باشد و از این نخبگان حمایت کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حمید بنایی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک دهه فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از جناح های مختلف سیاسی درخواست کرد که در شرایط خاص به جای جناح گرایی به فکر مصلحت کشور و مردم باشند و بر موضوعات اساسی تمرکز کنند.

وی همچنین از قوه قضائیه خواست تا در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی بر مواضع قاطع خود استوار باشد و اظهار کرد: از وزارت امور خارجه نیز درخواست داریم در راستای تقویت همکاری‌ها با کشورهای همسایه برنامه استراتژیک در این جهت تدوین کند.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در مقطع کنونی ضرورت دارد که دولت به موضوعات اصلی از جمله اشتغال و اقتصاد بپردازد و از هرگونه حاشیه‌پردازی اجتناب کند، مردم در شرایط کنونی فقط از دولتمردان کار می‌خواهند. دولت باید از نگاه به مرکز دست بردارد و نگاهی حمایتی به نخبگانی که در روستاها زمینه بروز و ظهور آنها وجود دارد، داشته باشد و از این نخبگان حمایت کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به وضعیت نامساعد شهرداری‌های کشور عنوان کرد: با توجه به مصوبه امروز مجلس باید هر چه سریعتر نسبت به پرداخت و بازگشت اعتبار ۳۲ هزار میلیارد ریال مصوبه مجلس برای شهرداری ها و دهیاری های کشور اقدام نماید. دولت باید توجه ویژه ای به کشاورزان و دامداران و خسارات وارده به آنها داشته باشد تا سود جرایم و بخشودگی دیرکرد وام ها اقدام شود.

وی در پایان از تلاش‌های تیم ملی فوتبال کشورمان قدردانی و ضمن درود و سلام به اعضای بازیکن ملی، از خانه ملت برای آنان در رقابت حساس فردا در برابر ژاپن آرزوی موفقیت کرد.

حمید بنایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر