کد خبر: 718619 A

میرزایی نیکو در تذکر شفاهی:

یک نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: ما امروز باید پس از ۴۰ سال به نسل جوان پاسخ دهیم که با عدالتی که به نام علی از آن دم زده‌ایم و با میراث پیامبر اعظم چه کرده‌ایم؟

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، قاسم میرزایی نیکو در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه خلافت و حکومت حق مسلم آن علی (ع) آن رادمرد تاریخ بود، گفت: ولایت فقیه میراث بنیانگذار و معمار انقلاب حضرت امام (ره) است و ما امروز باید پس از ۴۰ سال به نسل جوان پاسخ دهیم که با عدالتی که به نام علی از آن دم زده ایم و با میراث پیامبر اعظم چه کرده ایم؟

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی افزود: در آستانه اعداد و ارقام بودجه هستیم، یادمان نرود معلم سرمایه و باغبان نسل آینده است و باید به وضعیت حقوق، پاداش بازنشستگی، بیمه و صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی کنیم.

وی اظهار کرد: چرا برای افزایش حقوق فرهنگیان با توجه به مدرک تحصیلی آنها استثنا قائل نمی‌شوید؟

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی یک بار برای همیشه تکلیف کشاورزان به ویژه کشاورزان دماوند و فیروزکوه که با بیش از ۳۰۰ هزار تن میوه در ادارات درگیر هستند را مشخص کند، خاطرنشان کرد: در استمهال وام‌ها سلیقه‌ای عمل می‌شود.

وی یادآور شد: آبیاری تحت فشار در طول ۸ سال با میلیون‌ها مجموعه خاک می‌خورد، موضوع را دریابید.

نماینده مردم دماوند ضمن تشکر از وزیر نیرو اضافه کرد: عملیات عمرانی سد نمرود که در حال تکمیل است متاسفانه متوقف شده است.

بازنشستگی خاک نسل جوان نماینده مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر