کد خبر: 708945 A

در صحن علنی مجلس مطرح شد؛

کواکبیان: می‌گویند ضد انقلاب ترمز اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات را بریده است

یک نماینده مجلس اظهار کرد: همانطور که برای یک نماینده جلسه غیر علنی گذاشتید و اتفاق را بررسی کردید اینجا هم جلسه بگذارید مخصوصا که می‌گویند یک عده ضدانقلاب ترمز اتوبوس را بریده‌اند.

کواکبیان: می‌گویند ضد انقلاب ترمز اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات را بریده است

مصطفی کواکبیان در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به جان باختن ده نفر از دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات آزاد اسلامی گفت: از مسئولان دانشگاه آزاد می‌خواهیم که به مجلس تشریف بیاورند و درباره اتفاق توضیح دهند لازم نیست که یک جلسه غیرعلنی بگذاریم. یک جلسه علنی تشکیل دهیم تا مردم هم در جریان کار قرار بگیرند.

وی افزود: همانطور که برای یک نماینده جلسه گذاشتید و اتفاق را بررسی کردید اینجا هم جلسه بگذارید مخصوصا که می‌گویند یک عده ضد انقلاب ترمز اتوبوس را بریده‌اند.

لاریجانی در پاسخ به کواکبیان گفت: برای یک نماینده جلسه ویژه نگذاشتیم جلسه‌ای هم با قرار قبلی نداشتیم مساله ای بود که در فضای مجازی مطرح شد بنابراین از نماینده دعوت کردیم.

وی در خصوص حادثه دانشگاه آزاد گفت: این حادثه روان اجتماعی را تحت تاثیر قرار داده و ما خواستیم که گزارشات میدانی صورت بگیرد و از قوه قضائیه هم خواستیم که گزارشات خود را ارائه دهد و این موضوع در کمیسیون رسیدگی گردد 

انتهای پیام/
لاریجانی کواکبیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر