کد خبر: 698306 A

الماسی در تذکری:

یک نماینده مجلس گفت: مردم ایران در بحران‌های اخیر کشور همانند سال های انقلاب و دفاع مقدس با صلابت و صبوری ایستادگی کردند و خواب و خیال دشمنان را برآشفتند.

به گزارش ایلنا، سکینه الماسی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، روز ۱۲ آذر را به معلولان تبریک گفت و نسبت به اجرای قانون ویژه آن ها ابراز امیدواری کرد.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم ایران در بحران های اخیر کشور همانند سال‌های انقلاب و دفاع مقدس با صلابت و صبوری ایستادگی کردند و خواب و خیال دشمنان را برآشفتند.

وی خطاب به رئیس جمهور خواستار تسریع در اجرای مصوبات مربوط به حوزه انتخابیه خود و رفع دغدغه مردم شد و تصریح کرد: آیا مسئولان پای خواسته‌های به حق مردم ایستاده اند؟ آیا دولت و مجلس که هر دو برآمده از خواست ملت هستند، پای قول های خود به مردم ایستاده اند؟

عضو فراکسیون زنان مجلس با اشاره به مشکلات جامعه صیادان، ملوانان، کشاورزان و به خصوص صدور مجوز لازم برای آن ها، خواستار امهال وام های مربوط به این قشر شد.

الماسی بر ضرورت رسیدگی به خواسته‌های بازنشستگان و یکسان‌سازی حقوق آن‌ها و بحث بازگشایی مرزها برای صادرات گوجه خارج از فصل تاکید کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی همچنین خطاب به رئیس جمهور گفت: اگرچه روند نزولی نرخ ارز خوب است اما به شرط آنکه بر قیمت هایی که بی رویه بالا رفت تاثیر بگذارد و قیمت ها بر مبنای کاهش نرخ ارز، روند نزولی داشته باشد.

این نماینده مجلس خواستار افزایش قیمت خرید تضمینی گندم شد.

الماسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر