کد خبر: 694217 A

پزشکیان در صحن مجلس:

نایب رئیس مجلس گفت: ما همه با هم برادریم، اگر این موضوع را باور کنیم و با باور به برادری در صحنه حضور پیدا کنیم، همه مشکلات با همدلی و همکاری قابل حل است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، مسعود پزشکیان در ابتدای جلسه امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته بسیج اظهار کرد: ما با پشوانه بسیج توانستیم در مقابل تمام قدرت‌هایی که اراده کرده بودند انقلاب‌ ما را زمین‌گیر کنند و روند گذشته را بر کشور حاکم کنند، بایستیم و انقلاب با قدرت ادامه پیدا کرد. برای حل مشکلات امروز و آینده کشور به همان باور و اعتقادی نیاز داریم که در زمان جنگ همه مردم بدون در نظر گرفتن مناصب و منافع شخصی برای حفظ آب و خاک با تمام وجود در صحنه حاضر شدند تا انقلاب را حفظ کنند.

وی تاکید کرد: کارگر، کشاورز و کارمند؛ کار و زندگیش را تعطیل می‌کرد و برای دفاع از آب و خاک در صحنه‌ها و جبهه‌ها حاضر می‌شد. هر زمان که کشور، انسان‌ها و مردم به این باور برسند که برای حفظ ارزشها نیاز به حضور تمام قد در میدان مبارزه است آن زمان یقینا خواهیم توانست همه مشکلات را حل کنیم، فقط کافی است این باور در ما به وجود بیاید که با بسیج و با حضور اعتقاد و باورمان می‌توانیم مشکلات پیش‌رو را حل کنیم.

پزشکیان با اشاره به هفته بسیج و هفته وحدت افزود: ما همه با هم برادریم، اگر این موضوع را باور کنیم و با باور به برادری در صحنه حضور پیدا کنیم، همه مشکلات با همدلی و همکاری قابل حل است. امیدوارم در این هفته بتوانیم پاسخگوی گرفتاری‌هایی باشیم که مردم با آن روبرو هستند و ان‌شاءالله با راه و رهنمودهایی که خداوند در برابر ما قرار داده خواهیم توانست از این گرفتاری‌ها با قدرت خارج شویم.

بسیج مسعود پزشکیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر