کد خبر: 694020 A

رئیس حوزه قضائی ماهان از تشکیل کارگروهی جهت ساماندهی به مشکلات محورهای مواصلاتی منتهی به این شهر که به عنوان یک شاهراه اصلی، استان های شرقی و جنوبی کشور را به سایر نقاط کشور متصل می کند خبرداد.

به گزارش ایلنا، حسین میرزابیگی در این کارگروه که با حضور پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور در مجس شورای اسلامی، رئیس مرکزی بیمه ایران در استان و جمعی از مسئولان برگزار گردید، اظهار داشت: حجم گسترده ای از پرونده های دادگاه ماهان مربوط به تصادفات می باشد.

رئیس دادگاه عمومی ماهان عنوان کرد:باتوجه به اینکه ماهان در مرکز راه های مواصلاتی استان های شرقی و جنوبی کشور به مرکز و سایر نقاط کشور می باشد، با بازدید میدانی بعمل آمده تمام نقاط حادثه خیز جاده ای در حوزه قضائی ماهان مورد شناسایی قرار گرفت.

میرزابیگی خاطرنشان ساخت:در راستای حفظ حقوق عامه دستورات قضائی لازم به پلیس راه و اداره راه وشهرسازی  جهت رفع معایب موجود صادر گردیده است و مسئولان در حال رفع معایب هستند.

وی  تصریح کرد: شهر ماهان یکی از مقصد های مهم گردشگری در استان کرمان محسوب می شود و نقش مهمی در اقتصاد ایفا می کند، رسیدگی به مشکلات آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است

قوه قضاییه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر