کد خبر: 691435 A

محمدنبی حبیبی:

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: حزب به معنی واقعی آن باید جهت اداره امور کشور و در تمام بخش های مدیریتی برنامه های علمی و پژوهشی قابل قبول ارائه دهد.

به گزارش ایلنا، محمدنبی حبیبی در دیدار با کارگروه ورزش حزب موتلفه اظهار کرد: جای خوشحالی است که جمعی از چهره های شاخص و با تجربه در جمع کارگروه ورزش حضور دارند و با برگزاری جلسات مستمر درابعاد مختلف تربیت بدنی و ورزش کشور کنکاش می کنند.

وی خاطرنشان کرد: حزب به معنی واقعی آن باید جهت اداره امور کشور و در تمام بخش های مدیریتی برنامه های علمی و پژوهشی قابل قبول ارائه دهد. ما اگر نسبت به عملکردها نقد داریم قطعا باید ابتدا دلایل نقد خود را ارائه، سپس تعریف درستی از آن ارائه دهیم و در نهایت به منظور ترمیم مشکلات برنامه داشته باشیم. امروز مردم نمی پذیرند مسئولین وعده های غیر قابل انجام بدهند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: امروزه ورزش مقوله‌ای فراگیر و مهم در جوامع شمرده می شود که با پدیده های دیگر مرتبط و در آنها تاثیرگذار است لذا ما باید ضمن آسیب شناسی و بررسی مشکلات ورزش کشور جهت بهبود امور و پیشرفت و گسترش آن در میان جامعه بیش از پیش تلاش کنیم.

حبیبی در پایان  اظهار امیدواری کرد: کارگروه ورزش با بررسی ابعاد مختلف ورزش و تاثیرات آن در جامعه،  راهکارهای عملی، قابل حصول و فراگیر ارائه و نسبت به رفع مشکلات حساسیت داشته باشد.

 

ورزش احزاب محمدنبی حبیبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر