کد خبر: 689357 A

دریادار موسوی مطرح کرد؛

سخنگوی رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت ۹۷ تاکید کرد: آمادگی کامل نیروهای شرکت‌کننده در این رزمایش برای دفاع موثر از حریم هوایی کشور از ویژگی‌ها و دستاوردهای آن بود.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار دوم سیدمحمود موسوی با اشاره به ویژگی‌های رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت ۹۷ گفت: وحدت، همدلی، هماهنگی و تعامل مثال‌‌‌زدنی بین یگان‌های پدافند هوایی ارتش و نیروی هوافضای سپاه از مهمترین ویژگی و دستاورد این رزمایش بود که کار و محصول مشترک به مراتب بهتری خواهد داشت.

وی ادامه داد: رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت ۹۷ فرصت مناسب و خوبی برای ارزیابی طرح‌های عملیاتی پدافند هوایی در قالب شبکه یکپارچه بود که احیانا اگر نقاط ضعفی نیز وجود دارد آن را استخراج کرده و بر روی آن کار کنیم.

سخنگوی رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت‌۹۷ افزود: از دیگر آورده‌های این رزمایش انتقال دانش و تجربه به کارکنان جوان در راستای همتاسازی نیروهای کارآمد برای نسل‌‌‌‌های آینده مورد نیاز هر دو مجموعه پدافندی ارتش و هوافضای سپاه است.

موسوی اضافه کرد: این رزمایش فرصت بسیار خوبی برای ارزیابی دقیق سامانه‌‌‌ها و کشف و شناسایی اقدامات آفندی، پدافندی، جنگالی، شنودی، ارتباطی و الکترونیکی بود.

وی ادامه داد: رزمایش پدافند هوایی ولایت ۹۷ سبب شد تا میزان دقت و کارایی سامانه‌‌‌ها با شبیه‌سازی محیط رزم واقعی فراهم شود و نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنیم.

سخنگوی رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت ۹۷ افزود: روحیه بالای کارکنان شرکت‌‌‌‌کننده در این رزمایش، ارسال پیام عزم، اراده و آمادگی کامل نیروهای شرکت‌‌‌‌کننده در این رزمایش برای دفاع موثر، مستمر و همه‌‌جانبه از حریم هوایی کشور از ویژگی‌ها و دستاوردهای آن بود.

امیر دریادار سید محمود موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر