کد خبر: 684487 A

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در واکنش به اتهام فسادفی‌الارض برای برخی فعالان محیط‌زیست گفت: این اتهامات ادعایی است که قانونا باید بررسی شود. تقاضای این اتهام را بازپرس یا دادستان باشد به هر حال اتهامی است که هنوز ثابت نشده است و جای تاسف دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره اتهام فسادفی‌الارض برای برخی فعالان محیط‌زیست عنوان کرد: این مساله در هیات چهارنفره‌ای که دولت تعیین کرده بود و خانم جنیدی هم در آن حضور داشت، مطرح شد همه اعلام کردند که در این مورد چیزی به ما ابلاغ نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه قوه قضاییه در مورد صدور این احکام و جزئیات آن اطلاعاتی به ما نداده است، گفت: این اتهامات ادعایی است که قانونا باید بررسی شود. تقاضای این اتهام را بازپرس یا دادستان باشد به هر حال اتهامی است که هنوز ثابت نشده است و جای تاسف دارد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پاسخ به این سوال که ایا این افراد تفهیم اتهام نشده‌اند، گفت: تفهیم اتهام هم شده باشند ما اطلاعات دقیقی نداریم چون به ما اطلاعاتی نمی‌دهند.

عیسی کلانتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر