کد خبر: 684481 A

رحمانی فضلی:

وزیر کشور تاکید کرد: امکانات بسیار مناسبی در اختیار زائران در چذابه قرار گرفته و این امکانات قابل مقایسه با گذشته نیست.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه با اشاره به اینکه سال‌‌‌های پیش هم از مرز چذابه بازدید داشته‌‌ام، گفت: امسال، امکانات ایجاد شده در این پایانه مرزی قابل مقایسه با گذشته نیست و فضا بسیار مناسب‌‌‌‌تر شده و خدمات و امکانات بسیار سهل‌‌تری در اختیار زوار قرار می‌‌‌گیرد. طرح جامع هم اجرا شده که در دو، سه سال آینده کامل‌‌تر می‌‌شود.
وی ادامه داد: ایجاد فاصله میان موکب‌‌‌‌ها تا پایانه مرزی از سویی فرصت خوبی برای کنترل بهتر مرز ایجاد کرده و از سوی دیگر موجب شده است که مردم راحت‌‌تر مسیر را طی کنند.
وزیر کشور با بیان اینکه آب یک مشکل اساسی در سال‌‌‌های گذشته بود، اظهار داشت: اکنون با عملیات انجام شده، آب به این منطقه رسیده است. همچنین برای جاده‌‌‌ها هزینه شده و اکنون دسترسی به مرز راحت‌‌تر شده است.
رحمانی فضلی افزود: امکانات سال به سال بیشتر می‌‌‌‌‌شود و امیدوارم با توجه به زیرساخت‌‌هایی که در چذابه با کمک همه مسئولان به ویژه استاندار خوزستان ایجاد شده است، زوار بیشتری از این مسیر تردد کنند.
وی افزود: برای سال بعد باید برنامه‌‌ریزی کنیم تا توزیع زوار به گونه‌‌‌‌ای باشد که چذابه سهم بیشتری در تردد زوار اربعین داشته باشد تا از این ظرفیت ایجاد شده در این پایانه مرزی خوب استفاده شود.
عبدالرضا رحمانى فضلى
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر