کد خبر: 684316 A

سند راهبردی پدافند غیرعامل حوزه فضایی کشور در بیست‌وهشتمین جلسه کمیته دائمی ایجاد شده برای بررسی این سند، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و بخشی از آن تصویب شد.

به گزارش ایلنا، بیست‌وهشتمین جلسه کمیته دائمی (شورای‌عالی) پدافند غیرعامل کشور به ریاست سرلشکر محمد باقری و سایر اعضاء در محل ستادکل نیروهای مسلح برگزار شد.

سرلشکر باقری در این جلسه، با عرض تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی، گفت: حقیقتاً اربعین در سال‌های اخیر تبدیل به یک رزمایش بزرگ اسلام ناب در سطح جهان شده است.

در این جلسه که با حضور حشمت‌الله فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، رحیم ممبینی مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در امور دفاعی، سردار قاسم تقی‌زاده جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سردار علی عبدالهی معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیروهای مسلح و سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد، با ارائه گزارش برگزاری رزمایش بزرگ سایبری «کرامت۱» در برخی از زیرساخت‌های اصلی کشور، «سند راهبردی پدافند غیرعامل حوزه فضایی کشور» مورد بررسی قرار گرفت و بخشی از آن به تصویب رسید.

پدافند غیرعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر