کد خبر: 684102 A

دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت به بررسی چهار گزینه پیشنهادی دولت به مجلس برای تصدی امور وزارت‌خانه‌های تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی، راه و شهرسازی، اقتصاد و وزارت صنعت، معدن و تجارت پرداخت.

به گزارش ایلنا،‌ دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، شب گذشته(دوشنبه) به ریاست علی شکوری‌راد، دبیرکل، این حزب تشکیل جلسه داد.

 اعضای دفتر سیاسی در این جلسه پس از مرور اخبار هفته گذشته از جمله اخبار شورا و شهردار تهران، به بحث و بررسی پیرامون چهار گزینه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی، برای تصدی وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی، راه و شهرسازی، اقتصاد و وزارت صنعت، معدن و تجارت پرداختند.

اعضای دفتر سیاسی حزب گزینه‌های پیشنهادی دولت را امید آفرین ارزیابی نکرده و نسبت به وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه‌های "صنعت، معدن و تجارت" و  "راه و شهرسازی" ابراز نگرانی کردند.

همچنین تأکید کردند که با توجه به دیدار اخیر ریاست جمهوری با فعالین سیاسی اصلاح‌طلب و بیان انتقادات و نگرانی‌های گروه‌های حامی رییس جمهوری در آن جلسه، انتظار می‌رفت وی گزینه‌های مناسب‌تری را جهت تصدی این وزارتخانه‌های مهم و کلیدی اقتصادی به مجلس معرفی کند.

حزب اتحاد ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر