کد خبر: 683969 A

نادری در نطق میان دستور:

نماینده مردم اورامانات در مجلس تاکید کرد: پس از یکسال هنوز چادر زلزله‌دگان پابرجاست و سرپناه امن برای مردم وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، شهاب نادری در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: آیا آرای جامع اهل تسنن بر شانه‌هایتان سنگینی نمی‌کند؟ آیا خود را ذره‌ای مدیون شیرزنان کرمانشاه نمی‌دانید؟ امروز تمام مطالبات جوانان ما خلاصه می‌شود در حداقلی‌ها. حداقلی‌هایی مانند داشتن یک شغل پایدار برای رفع حوائج خود و خانواده‌هایشان. آیا این درخواست زیادی از شماست؟

وی ادامه داد: آیا در میان تمام جوانان توانمند، اصلح، متعهد، نجیب و اهل تسنن و اهل سنت فردی برای تصدی یک منصب دولتی در کابینه شما پیدا نمی‌شود؟ این کلید شما چه زمانی قفل کابینه دولت را به روی نیروهای اهل تسنن می‌گشاید؟ ما همچنان منتظر هستیم.

نادری با اشاره به مشکلات  زلزله‌زدگان گفت: متاسفانه پس از یکسال هنوز چادر زلزله‌دگان پابرجاست. سرپناه امن برای مردم وجود ندارد.

وی افزود: در یک سال گذشته هموطنان ما با زلزله دست و پنجه نرم کرده و روزگار سختی را می‌گذرانند. انتظار می‌رفت دولت شما تمام امکانات خود را برای رفع مشکلات مردم بسیج کند نه این‌که پس از گذشت یکسال هنوز جمع کثیری ناامیدانه در غم آینده‌ای پر از ابهام خود روزگار را همراه با دردورنج سپری کنند و فریادشان به هیچ کجا نرسد.

این عضو کمیسیون اقتصادی در ادامه  با پخش یک کلیپ از سخنان مقام معظم رهبری کولبری را اختراع مسئولین بی‌تدبیر دانست و کشتن آنها در مرزها را محکوم کرد و افزود: امیدواری به برجام و FATF تلف کردن نظام است. جناب رییس جمهور! وظیفه اجرای دقیق قانون اساسی به عهده شماست چرا اصل سوم، نهم، دوازدهم، پانزدهم، نوزدهم و تعدادی از اصول دیگر را هنوز اجرایی نکرده‌اید؟

بسیج زلزله مشکلات مردم عضو کمیسیون اقتصادی کابینه دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر