کد خبر: 683498 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از صدور حکم ۵ پرونده قاچاق سیگار و توتون خبر داد.

به گزارش ایلنا، داریوش جودکی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در مورد رسیدگی به پرونده قاچاق سیگار و توتون گفت: این محموله شامل یک میلیون و ۱۹۵ هزار نخ سیگار و ۱۸ هزار و ۵۷۲ بسته تنباکو از یک دستگاه کامیون کشف و پرونده تخلف در شعبه هشتم مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه مورد رسیدگی قرار گرفت و نهایتا، متهم به ضبط محموله مکشوفه و پرداخت ۱۲ میلیارد ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

وی افزود: شعبه هشتم مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه پس از احراز تخلف قاچاق سیگار، عامل قاچاق را به پرداخت ۷۵۶ میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت و ضبط ۲۳۹ هزار نخ سیگار محکوم کرد.

جودکی گفت: متهم پرونده قاچاق ۲۷۹ هزار و ۱۸۰ نخ انواع سیگار و یک هزار و ۲۳۰ بسته توتون در شعبه پنجم مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه، به ضبط محموله و پرداخت ۵۲۵ میلیون و ۶۰۴ هزار ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه همچنین از کشف ۱۴۸ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار قاچاق خبر داد و تصریح کرد: متهم این پرونده به شعبه پنجم ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی احضار و پس از احراز تخلف، حکم به ضبط محموله و پرداخت یک میلیارد و ۴۶۷ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت صادر شد.

بنا به گفته جودکی، متهم قاچاق ۴۳۰ هزار نخ سیگار نیز در شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی به پرداخت ۷۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت و ضبط محموله محکوم شد.

قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر