کد خبر: 681384 A

کدخدایی مطرح کرد:

سخنگوی شورای نگهبان درخصوص بررسی لایحه CFT در این شورا تاکید کرد: قرار شد فردا دوستان ما و نمایندگانی از دولت بیایند و توضیحاتشان را بشنویم، شاید وارد کلیات شویم ولی بعید است فردا وقت کنیم وارد ماهیت شویم 

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، عباسعلی کدخدایی در پایان نشست گفته ها و ناگفته هایFATF در جمع خبرنگاران در رابطه با اینکه آیا لایحه CFT در دستور جلسه این هفته شورای نگهبان بررسی می شود؟ گفت: در حال فراهم کردن مقدماتی هستیم و قرار شد فردا دوستان ما و نمایندگانی از دولت بیایند و توضیحاتشان را بشنویم، شاید وارد کلیات شویم ولی بعید است فردا وقت کنیم وارد ماهیت شویم زیرا مصوبات قبل را هم داریم. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیامک های مخالفت با لایحه CFT و همچنین مخالفت با پیوستن به FATF برای اعضای شورای نگهبان نیز ارسال می شود؟ اظهار داشت: ما تلفن خود را می بندیم که پیامک ها را نبینیم. 

سخنگوی شورای نگهبان در رابطه با غیبت آیت الله شاهرودی در جلسات شورای نگهبان و اینکه آیا این غیبت تاثیری در تصمیم گیری های جلسات دارد یا نه؟ تصریح کرد: ایشان به دلیل کسالتی که دارند نتوانستند حضور پیدا کنند. 11 نفر دیگر برای تصمیم گیری در جلسات حضور دارند.

 

 

عباسعلی کدخدایی عباسعلی کد خدایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر