کد خبر: 680725 A

در پیامی؛

فرمانده کل ارتش در آستانه سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش طی پیامی خطاب به حجت‌‌‌الاسلام والمسلمین محمد حسنی، تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی به شرح است:

«حضرت امام خمینی(ره) با صدور فرمان تاریخی تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی موجب بالندگی فزاینده «شجره طیبه» ارتش در فضای دیانت و معنویت شد و ارتشی را بنیان نهاد  که به موازات ارتقاء سطح تجهیزات و توان نظامی به سلاح شکست‌‌‌‌‌ناپذیری ایمان نیز مسلح گشت و توطئه‌های فریب‌خوردگان و منافقینی که نغمه شوم و خطرناک انحلال ارتش را سر داده بودند به کلی خنثی شد.

خداوند بزرگ را به خاطر وجود سازمان مبارک عقیدتی سیاسی شاکر و سپاسگزاریم، سازمانی که معنویت محوری ارتش با او پا گرفته، سلامت کارکنان وابسته به اقدامات اوست و همواره تقویت‌کننده انضباط و سلسله مراتب بوده و هست.

ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران که به چهار ارزش معنویت‌‌‌‌محوری، انضباط، سلسله‌ مراتب و سلامت کارکنان شناخته شده، امروز بیش از هر زمان دیگری برکت سازمان عقیدتی سیاسی را در این چهار رکن و در ناکام گذاشتن دشمنان خبیث انقلاب اسلامی در جنگ روانی علیه ارتش و همه امور جاری حس می‌کند.

بر خود لازم می‌دانم مراتب قدردانی و تشکر عمیق خود و همرزمان فداکارم را از آن برادر ارجمند و همه عزیزان شاغل در سازمان عقیدتی سیاسی اعلام نمایم.

از درگاه خداوند سبحان توفیق تداوم خدمت جنابعالی و کلیه کارکنان متعهد و مسئول آن سازمان ارزشی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات و عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عجل‌‌الله تعالی فرجه الشریف) و تحت رهبری مدبرانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت می‌‌‌کنم.

ارتش جمهوری اسلامی ایران امیر سیدعبدالرحیم موسوی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش امیر موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر