کد خبر: 680352 A

سخنگوی ارتش خبر داد:

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آمادگی ارتش برای کمک به دستگاه‌های کشوری در پیاده روی اربعین خبر داد و تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای همکاری با تمام دستگاه‌های حاضر در پیاده روی اربعین اعلام کرده و مانند هر سال، ارتش جمهوری اسلامی ایران با سیل داوطلبان مشتاق از سوی خانواده‌های ارتش و کارکنان و پایوران مواجه است که ستاد اربعین در این زمینه نیز ساماندهی لازم را انجام می‌دهد.

 

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم شاهین تقی‌خانی درباره خدمات ستاد اربعین ارتش به زائران اربعین حسینی گفت: ستاد اربعین در مجموعه ارتش فعالیت چشمگیری دارد. بخشی از این برنامه‌ها خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی است که در موکب‌های ارتش در مرزها انجام می‌شود.

وی درباره تنوع خدمات ستاد اربعین به زائران اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: خدماتی همچون خدمات بهداشتی و درمانی نیز با شکل‌گیری اورژانس هوایی و همچنین برپایی بیمارستان‌‌‌های صحرایی به زائران ارایه می‌شود.

معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره اینکه از چه زمانی خدمات ستاد اربعین ارتش به زائران حسینی ارائه می‌شود، تصریح کرد: این خدمات متناسب با نیاز مناطق مختلف تعریف شده است و تیم‌های پیشرو خدمات زائران ستاد اربعین ارتش از چند روز قبل به مناطق مشخص شده اعزام شده‌اند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران امیر سرتیپ شاهین تقی‌خانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر