کد خبر: 678745 A

کمالی‌پور در جریان تذکری:

یک نماینده مجلس گفت: آحاد مردم که در ردیف اقشار کم درآمد و دهک‌های پایین جامعه هستند، با افزایش قیمت اقلامی همانند رب گوجه و سایر مایحتاج خود قادر به تهیه حداقل غذا برای خانواده خود نیستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، یحیی کمالی‌‌پور در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۸ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: زمانی که مردم در شرایط سخت برای امرار معاش خود روزگار می‌گذرانند برای معیشت حداقلی خود نیز نگران و پریشان هستند لذا آحاد مردم که در ردیف اقشار کم درآمد و دهک‌های پایین جامعه هستند، با افزایش قیمت اقلامی همانند رب گوجه و سایر مایحتاج خود قادر به تهیه حداقل غذا برای خانواده خود نیستند.

نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور افزود: شما گفتید برای مایحتاج مردم به ویژه مواد غذایی تا ۳ سال مشکلی وجود ندارد پس دلیل افزایش افسارگسیخته مواد غذایی چیست؟ چه کسی مسئول پاسخگویی به بی‌ثباتی در قیمت‌ها و هرج و مرج‌ها در بازار است.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر ورزش و جوانان و وزیر تعاون در سفر به جنوب کرمان وعده‌هایی به مردم دادند که هیچ کدام عملی نشد لذا وعده بی‌عمل جز تخریب اعتمادی مردم چیزی ندارد.

یحیی کمالی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر