کد خبر: 675331 A

میرزایی‌نیکو به ایلنا خبر داد؛

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: معتقدیم موضوع بازداشت عضو شورای شهر شیراز باید مورد توجه خاص نمایندگان قرار بگیرد؛‌ چراکه اگر دلایل قانع کننده‌ای برای این بازداشت ارائه نشود نارضایتی و شائبه برخورد جناحی را به دنبال خواهد داشت.

قاسم میرزایی‌نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در خصوص جلسه امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: در جلسه امروز برای بررسی پیش‌نویس اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی میزبان نمایندگان شورای نگهبان، وزارت کشور، وزارت اطلاعات، معاونت قوانین و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بودیم.

وی ادامه داد:‌ در همین راستا چند ماده قانون جدید انتخابات مورد بررسی اعضا قرار گرفت که در نهایت هم مصوب شد.

عضو کمیسیون شوراها در پاسخ به این سوال که آیا مساله عضو بازداشتی شورای شهر شیراز هم در جلسه کمیسیون مطرح شد یا خیر گفت: متاسفانه جلسه گذشته میزبان وزیر کشور بودیم و این جلسه هم به دلیل حضور کارشناسان مربوط به قانون انتخابات این دستور را مورد بررسی قرار دادیم و فرصت بررسی موضوع شورای شهر شیراز مهیا نشد.

وی افزود: معتقدیم این موضوع باید مورد توجه خاص نمایندگان قرار بگیرد؛‌ چراکه اگر دلایل قانع‌کننده‌ای برای این بازداشت ارائه نشود نارضایتی و شائبه برخورد جناحی را به دنبال خواهد داشت. 

میرزایی‌نیکو گفت: در جریان هستم که آقای پارسایی هم در کمیسیون اصل نود پیگیر موضوع هستند و ما نیز قطعا پیشنهاد بررسی این موضوع را در کمیسیون شوراها مطرح می‌کنیم.  

کمیسیون شوراها و امور داخلی قاسم میرزایی نیکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر