کد خبر: 675216 A

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه ارتقاء صنعت قطعه‌سازی تانک مناسب است و باید در این مسیر که نیاز به علم و فناوری به روز است از نخبگان دانشگاهی در کنار متخصصین نیروی زمینی ارتش استفاده شود.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازدید از کارخانجات تانک سازی شهرستان مسجد سلیمان اظهار کرد: اولویت کارخانجات تانک سازی نیروی زمینی ارتش دستیابی به خودکفایی در تولید و تعمیر قطعات مورد نیاز تانک‌های این نیرو است که حضور و فعالیت متخصصان در این صنعت گام‌های مهمی را برای نیروزمینی ارتش به همراه داشته است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه فرآیند فعالیت در کارخانجات تانک‌سازی بر پایه علم و فناوری طراحی شده است، ادامه داد: در کارخانجات تانک‌سازی نیروی زمینی ارتش علاوه بر متخصصان این نیرو از نخبگان علمی و متخصصان حوزه‌های دانش بنیان بهره گرفته می‌شود.

وی فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه ارتقاء صنعت قطعه‌سازی تانک در نیروی زمینی ارتش را مناسب ارزیابی کرد و یادآور شد: تمامی تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در نیروی زمینی در حال حاضر با تکیه بر بومی‌سازی قطعات مصرفی اورهال شده‌اند و این در حالی است که مسیر انتخاب شده در قطعه‌سازی بسیار حائز اهمیت است و باید ادامه یابد.

حیدری تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش در حال حاضر به رشد و بالندگی مطلوبی در حوزه‌های صنعت قطعه سازی دست یافته است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر