کد خبر: 674372 A

بادامچی به ایلنا خبر داد؛

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون، دغدغه‌های خود را در خصوص اقشار آسیب پذیر با رییس کمیته امداد در میان گذاشتیم.

محمدرضا بادامچی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا در تشریح جلسه امروز کمیسیون اجتماعی گفت: امروز در نخستین دستور کار بحث طرح اصلاح قانون شورای اسلامی کار را مورد بررسی قرار دادیم. 

وی ادامه داد: اصلاح این قانون پیش از این هم در کمیسیون مطرح شده و بخشی از آن هم اصلاح شده بود که با بررسی بخشی از موارد همچون مشارکت و سهم کارگران مقرر شد تا طرح مجددا به کمیته مربوطه ارجاع و مورد کالبد شکافی قرار بگیرد.  

عضو کمیسیون اجتماعی گفت: در ادامه جلسه هم میزبان رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) بودیم که ایشان با حضور در جلسه ضمن ارائه گزارش، در جریان دغدغه اعضای کمیسیون مبنی بر مدیریت بحران در شرایط کنونی کشور قرار گرفتند. 

بادامچی افزود: مساله اقشار آسیب‌پذیر و تامین کالاهای مورد نیاز افراد تحت حمایت کمیته امداد نیز از دیگر مسائلی بود که آقای فتاح با ذکر این موضوع که با توجه به شرایط کنونی، متقاضیان استفاده از خدمات حمایتی بیشتر شده اعلام کردند برنامه‌های خوبی برای عبور از این شرایط در نظر گرفته‌ایم.  

کمیسیون اجتماعی محمدرضا بادامچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر