کد خبر: 674357 A

امروز درکمیسیون فرهنگی تصویب شد؛

یک نماینده مجلس گفت: بررسی لایحه مالیات بر درآمد و دارائی فعالان اقتصادی در مناطق آزاد تجاری- صنعتی نیز در دستور کار امروز کمیسیون فرهنگی قرار داشت که بند «ب» ماده واحده آن به تصویب رسید.

اصغر مسعودی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره جلسه امروز کمیسیون فرهنگی گفت: گزارش عملکرد موسسه بیت‌الاحزان در جلسه امروز کمیسیون بررسی شد که موسسه‌ای قرآنی است که فعالیت خود را از سال ۷۵ از یک روستا آغاز کرده و امروز بیش از ۱۹۰ شعبه در کشور و مراکز استان‌ها دارد.

وی تصریح کرد: بررسی لایحه مالیات بر درآمد و دارایی فعالان اقتصادی در مناطق آزاد تجاری-صنعتی نیز در دستور کار امروز کمیسیون فرهنگی قرار داشت که بند «ب» ماده واحده آن به تصویب رسید. بند «ب» بیان می‌کند که درآمد کسانی که مشمول مالیات اشخاص حقیقی و حقوقی هستند و در این مناطق فعالیت می‌کنند علاوه بر معافیت بانکی مشمول ۳۰ درصد تخفیف در فعالیت‌های معدنی، دانش‌بنیان، گردشگری، زیرساختی می‌شود. 

عضو کمیسیون فرهنگی درباره لایحه تعیین تکلیف بهکده رضوی هم گفت: مواد ۵ و ۷ این لایحه در کمیسیون فرهنگی به تصویب رسید که بند پنجم آن مربوط به اموال غیرمنقول و وظایف جهاد کشاورزی و بند هفتم این لایحه مربوط به آیین‌نامه اجرایی بود.

کمیسیون فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر