کد خبر: 671124 A

جهانگیری مطرح کرد؛

معاون اول رئیس‌جمهوری در پیامی به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها در اینستاگرام خود نوشت: حتی در دشواری‌ها و تگناهای کنونی باید بیش از هرکس و هرجا به دانش آموز، دانشجو، معلم و استاد و مدرسه و دانشگاه چشم امید داشت.

به گزارش ایلنا ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: «اول ماه مهر و آغاز فصل دانش و توانایی را به همه دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، مربیان و اساتید و نیز خانواده‌های آنان صمیمانه تبریک می‌گویم.

وی افزود: مدرسه و دانشگاه سرزنده و با نشاط، نشانه حیات جامعه هستند و درس از سر مهر معلمان و اساتید دلسوز، پرورش دهنده شهروندانی مسئول، مهربان و امیدوار برای کشور است. حتی در دشواری‌ها و تنگناهای کنونی باید بیش از هرکس و هرجا به دانش آموز، دانشجو، معلم و استاد و مدرسه و دانشگاه چشم امید داشت.

جهانگیری ادامه داد: قطعا رویش شکوفه‌ها و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان و جوانان بهترین و با نشاط آورترین خبر برای مردم و مسئولان است. اخبار موفقیت شگفتی آور دانش آموزان سراوانی و همه دختران و پسران محروم اما کوشای سیستانی و بلوچ در آزمون سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در سال جاری مایه مسرت و خوشحالی است. از خداوند بزرگ توفیق همه فرزندان ایران عزیز در همه مقاطع تحصیلی را مسألت دارم. »

57750617

 

معاون اول رییس جمهور اسحاق جهانگيري
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر