کد خبر: 668138 A

فرمانده منطقه پدافند هوایی مرکزی:

فرمانده منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی گفت: سعی می‌شود سربازان در راستای مهارت و تخصص خود در نیروهای مسلح به‌کارگیری شوند.

به گزارش ایلنا، سرتیپ دوم علی حدادی در مراسم جشن تحلیف و اعطای درجه به سربازان آموزشی، شور و هیجان سربازان آموزشی در اجرای برنامه‌های مربوط به جشن تحلیف را ستودنی خواند و گفت: این انگیزه و نشاط، حاصل علاقه‌ای وافر و وصف ناشدنی به وطن و حفظ ارزش‌هاست و این چیزی است که دوستان را خوشحال و دشمنان را ناامید و سرافکنده خواهد کرد.

وی با بیان اینکه هشت هفته آموزش در بعد نظامی، عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات، عنوان مقدسی به نام سرباز را برای شما به ارمغان آورده است، افزود: مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا فرامینی را در خصوص بحث مهم سربازی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ابلاغ نموده‌اند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی تصریح کرد: بر اساس این فرامین، زمینه‌ای فراهم گردیده تا سربازی که حدود دو سال در نیروهای مسلح خدمت می‌کند به مجموعه نیروهای مسلح خوش‌بین گردیده و قطعاً این خوش‌بینی و رضایت به خوش‌بینی نسبت به نظام اسلامی منجر خواهد شد.

وی فراهم کردن این زمینه را وظیفه‌ای برای همه فرماندهان قلمداد کرد و تاکید کرد: تا حد امکان سعی خواهیم کرد چنین زمینه‌ای را فراهم سازیم.

امیر حدادی دومین تدبیر را در این زمینه، تقویت امید به آینده در سربازان برشمرد و گفت: در این خصوص نیز سعی می‌شود است سربازان در راستای مهارت و تخصص خود در نیروهای مسلح به کار گیری شوند تا بتوانند با ارتقای سطح مهارت، آمادگی خود را در آن تخصص جهت ارائه خدمات در جامعه تقویت سازند.

وی در بخش دیگری از سخنرانی خود گذراندن دوره مقدس سربازی را منشأ آثار و برکات مهمی در زندگی دانست و اضافه کرد: در بعد فردی می‌توان کاهش وابستگی به خانواده، سحرخیزی، آمادگی برای مواجهه با سختی‌ها، قناعت، نظم‌پذیری و افزایش روحیه ایثار و کمک به هم نوع را از جمله این برکات عنوان کرد.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی در بیان آثار و فواید دوره سربازی به هنر ارتباط برقرار کردن و افزایش صبر و تحمل نیز اشاره و خاطرنشان کرد: این‌ها مهارت‌هایی است که در کنار فراگیری مهارت‌های نظامی به آن دست یافته‌اید و لازم است این آثار را پس از دوران خدمت نیز حفظ نمایید.

فرمانده منطقه پدافند هوایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر