کد خبر: 665090 A

جعفرزاده ایمن‌آبادی:

نماینده مردم رشت در دهمین مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: توزیع کالاهای اساسی چه ربطی به مجلس دارد، ما قانون به اندازه کافی داریم از این رو نباید فساد دیگری در جامعه ایجاد کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، در جلسه علنی امروز  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در جریان بررسی«طرح دوفوریتی تأمین کالاهای اساسی» در موافقت با رد این طرح گفت: این طرح مخالف اصل ۵۲ قانون اساسی بوده و تأکید بر آن بر فساد و رانت می‌افزاید.

وی تاکید کرد: ما باید نقش نظارتی خود را ایفا کنیم، باید بستر لازم برای ارائه برنامه‌های دولت فراهم شود، اگر در این راستا دولت کوتاهی کرد مجلس باید از ابزارهای قانونی خود استفاده کند. ارائه چنین طرح‌هایی قانون‌نویسی نیست.

نماینده مردم رشت ادامه داد: توزیع کالاهای اساسی چه ربطی به مجلس دارد، ما قانون به اندازه کافی داریم از این رو نباید فساد دیگری در جامعه ایجاد کنیم.

وی خاطر نشان کرد: اگر خواهان ارائه یارانه به کالاها هستیم باید در مصرف ارائه شود،دولت باید بتواند برنامه‌های خود را ارائه کرده و مجلس نیز در نقش حامی حاضر شود.نمایندگان باید بدانند که ارائه چنین طرح‌هایی وهن مجلس بوده و مجلس را از وظایف خود دور می‌کند.

 

 

 

 

جلسه علنی دولت کالاهای اساسی مجلس شورای اسلامی یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر