کد خبر: 664741 A

اکبری در تذکر شفاهی:

یک نماینده مجلس تاکید کرد: شرایط سخت و پیچیده است و دشمنان دنبال برهم زدن امنیت و نا امید کردن مردم و جامعه هستند در این میان صدا و سیما پیوسته به دنبال بزرگ کردن کمبودها از جمله کمبود پوشک بچه، شیرخشک نوزاد و غیره و تخریب دولت و پمپاژ ناامیدی در جامعه است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، علی اکبری در نشست علنی امروز  مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تمرکز هرگونه ثبت و سفارش در تهران فضای کسب و کار را پیچیده تر کرده و در کنار بروکراسی بازدارنده این تصمیم موجب خلع ید از استان ها و تحمیل هزینه های اضافی به فعالان اقتصادی شده لطفا اختیارات استان ها را افزایش داده و نظارت را جدی بگیرید.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در تذکری به دولت یادآور شد: در آشفته بازار ارز و سکه مشکلات بازنشستگان لشگری و کشوری فراموش شده است، حقوق آن ها متناسب با شرایط امروز بازار نیست لطفا نیاز آن ها را رفع کنید.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در تذکری به صدا و سیما افزود: شرایط سخت و پیچیده است و دشمنان دنبال برهم زدن امنیت و نا امید کردن مردم و جامعه هستند در این میان صدا و سیما پیوسته به دنبال بزرگ کردن کمبودها از جمله کمبود پوشک بچه، شیرخشک نوزاد و غیره و تخریب دولت و پمپاژ ناامیدی در جامعه است.

 

صدا و سیما علی اکبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر