کد خبر: 664566 A

رییس‌جمهور آمریکا در توییتر خود نوشت: من خیلی خوش‌شانسم که جان کری قرار است کاندیدای ریاست‌جمهوری شود.

به گزارش ایلنا «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا در صفحه شخصی توییتر خود از کاندیداتوری احتمالی «جان کری» در دور بعد ریاست جمهوری استقبال کرد.

ترامپ با اشاره به مصاحبه روز گذشته «کری» با «سی‌بی‌اس» نوشت: « می‌بینم که "جان کری"، پدر توافق هسته‌ای با ایران که امروز متوقف شده است، قرار است برای دور بعد انتخابات ریاست جمهور کاندیدا شود. من باید خیلی خوش‌شانس باشم. این میدانی که در حال حاضر ترسیم شده برای من خیلی خوب است.»

Untitled

«جان کری» در بخشی از مصاحبه روز گذشته خود با «سی بی اس»  با تأکید بر اینکه بسیاری از مقامات امنیتی آمریکا و حتی چندین مقام پیشین دولت ترامپ مخالف خروج آمریکا از برجام بودند، گفته بود: واقعیت این است که این توافق کار می‌کند و بدون آمریکا هم دارد به کارش ادامه می‌دهد.

وزیر امور خارجه دولت پیشین آمریکا که در برنامه «رو در رو با ملت» سی‌بی‌اس حضور  یافته بود، همچنین در واکنش به اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر اینکه «او (جان کری) هرگز در گفتگوهای هسته‌ای سال ۲۰۱۵ میلادی میز مذاکره را ترک نکرد»، گفت ترامپ بسیاری از اوقات -به ویژه درباره توافق هسته‌ای ایران- نمی‌داند چه می‌گوید و به داستان‌سرایی می‌پردازد.

 

 

 

توییتر دونالد ترامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر