کد خبر: 663280 A

این هفته در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی؛

بررسی برنامه‌ها و طرح‌های دولت در خصوص کنترل فرسایش بادی مقابله با گرد و غبار با تاکید بر استان‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان در دستور کار روز دوشنبه کمیسیون کشاورزی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، انتخاب و معرفی حداقل دو نفر از نمایندگان به عنوان ناظر در شورای عالی ملی ایمنی زیستی، انتخاب و معرفی حداقل دونفر از نمایندگان به عنوان ناظر در شورای عالی آب در دستور کار روز یکشنبه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس قرار دارد.

مسائل و مشکلات پرورش nهندگان زنبورعسل، صادرات و فرآورده های آن و استفاده از ظرفیت زنبور عسل در احیاء مراتع و تولیدات باغی و زراعی با حضور مدیران و مسئولان وزارت جهاد کشاورزی (معاونت زراعت- امور باغبانی-اداره کل بین الملل)- وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی-سازمان حفاظت محیط زیست- سازمان ملی استاندارد ایران- اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی ایران- اتاق تعاون ایران- سازمان توسعه تجارت ایران و بخش خصوصی روز یکشنبه در کمیسیون کشاورزی بررسی خواهد شد.

بررسی برنامه‌ها و طرح‌های دولت در خصوص کنترل فرسایش بادی مقابله با گرد و غبار با تاکید بر استان‌های خوزستان و سیستان و بلوچستان در دستور کار روز دوشنبه و بررسی مسائل و مشکلات تولید وعرصه محصولات باغبانی عمده از قبیل خرما-پسته-مرکبات-انجیر و ... در دسنور کار روز سه‌شنبه در کمیسیون کشاورزی قرار دارد.

 

کمیسیون کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر