کد خبر: 662181 A

در پیام‌های جداگانه‌ای؛

رئیس ستادکل نیروهای مسلح طی پیام‌های جداگانه، انتصاب سرداران تنگسیری و فدوی به فرماندهی نیروی دریایی و معاونت هماهنگ‌کننده سپاه را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن این دو پیام سردار سرلشکر محمد باقری به شرح زیر است:

برادر ارجمند دریادار پاسدار علی فدوی

با سلام و تحیات الهی 

حسن اعتماد فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که نشانگر تعهد، شایستگی و قابلیت‌های آن برادر عزیز برای موفقیت در این مسئولیت خطیر است را تبریک عرض می‌نمایم.

بی‌تردید اشراف و شناخت عمیق شما از مجموعه مبارک و مقتدر سپاه و توانمندی‌ها و قابلیت‌های نخبگی و ظرفیت‌های کارشناسی موجود در این نهاد انقلابی و مردمی پشتوانه ارزشمند و مطمئنی است تا ستاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارآمدتر از گذشته نیل به پیشرفت و آمادگی‌های همه جانبه برای پاسداری از انقلاب و حفظ دستاوردهای آن در تعامل سازنده و هم‌افزا با ستاد کل و سایر سازمان‌های نیروهای مسلح و ملحوظ داشتن تدابیر فرماندهی محترم کل سپاه را اسباب رضایت معظم‌له و خرسندی و اطمینان ملت ایران قرار دهد.

با قدردانی و سپاس از خدمات و مجاهدت های ماندگار جنابعالی طی دوره تصدی فرماندهی نیروی دریایی سپاه موفقیت و سربلندی آن سردار خردمند، مخلص و جانباز در این سنگر مبارک تحت عنایات حضرت بقیه‌الله‌العظم (عج) و تبعیت از نایب برحقش مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از درگاه کبریایی مسئلت دارم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

سرلشکر پاسدار محمد باقری

***

برادر ارجمند دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری

با سلام و تحیات الهی

حسن اعتماد فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مؤید تعهد، شایستگی و قابلیت‌های آن برادر عزیز است را تبریک عرض می‌نمایم.

اطمینان دارم تجارب ارزنده و توانمندی‌های مدیریتی و حرفه‌ای شما طی سالیان خدمت و نقش‌آفرینی در نیروی دریایی سپاه پشتوانه ارزشمندی در پیگیری و تحقق منویات و انتظارات معظم‌له در عرصه‌های مختلف مأموریتی با بهره‌گیری از کارکنان متدین و انقلابی، ارتقاء آموزش و مهارت‌ها و تجهیزات و امکانات دریایی، اشراف اطلاعاتی توأم با رشد روز افزون توان و آمادگی‌های رزمی، تعالی معنوی و بصیرتی ، توجه به نیازهای معیشتی و... با رویکرد ساخت نیروی دریایی متحرک و رو به رشد تراز انقلاب اسلامی در تعامل اثربخش و هم‌افزا با خانواده سپاه و بسیج و بخش‌های مرتبط لشگری و کشوری در امور دریایی به شمار می‌رود که به فضل الهی با هوشمندی و عمل جهادی و انقلابی تبلور و عینیت خواهد یافت.

موفقیت و سربلندی آن فرمانده مخلص و ولایی در این سنگر خطیر و راهبردی تحت عنایات حضرت بقیه‌الله العظم (عج) و تبعیت از نایب برحق مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی را از ذات اقدس احدیت مسئلت دارم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

سرلشکر پاسدار محمد باقری

سردار سرلشکر محمد باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر