کد خبر: 661700 A

در پیام‌های جداگانه‌ای؛

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب‌های جدید در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش  ایلنا، در پیام‌‌‌‌‌های امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی خطاب به معاون هماهنگ‌‌‌کننده و فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی، سردار دریادار پاسدار علی فدوی

انتصاب شایسته جنابعالی از سوی فرماندهی معظم کل قوا به عنوان «معاون هماهنگ‌‌‌‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را تبریک می‌‌‌گویم.

بدون شک، تجارب ارزنده شما در دوران تصدی فرماندهی بر نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در راستای تقویت جایگاه این نیرو، مؤلفه ارزشمندی است که در مسئولیت جدید نیز یاری بخش شما خواهد بود.

امیدوارم در سایه توجهات خداوند متعال، همچنان شاهد تلاش‌‌‌های مخلصانه جنابعالی در راستای اجرایی شدن فرامین و منویات فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر «نیل به پیشرفت و کسب آمادگی‌های همه‌جانبه در پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن» در تعاملی سازنده با سایر نیروهای مسلح باشیم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری

انتصاب شایسته جنابعالی از سوی فرماندهی معظم کل قوا به سمت «فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را تبریک می‌گویم.

این انتصاب شایسته که نشانگر تعهد و تجربه ارزشمندتان در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، بدون تردید موجبات پیشرفت و ارتقاء بیش از پیش جایگاه این نیرو را فراهم خواهد آورد.

امیدوارم شاهد موفقیت روزافزون جنابعالی در تعامل سازنده، هم افزا و اثربخش با نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفاظت و حراست از مرزهای آبی کشور عزیزمان باشیم.

توفیقات روزافزونتان را تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا، امام خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه حضرت احدیت مسألت دارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

امیر سیدعبدالرحیم موسوی امیر موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر