کد خبر: 661645 A

دریادار سیاری:

رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش در مراسم بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک در دانشگاه علوم پزشکی ارتش تاکید کرد: نقش جامعه پزشکی و طب رزمی در دوران دفاع مقدس بسیار چشمگیر و اثربخش بوده است.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در این مراسم که حجت‌‌‌‌الاسلام صنعت پور امیری، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش و امیر دریادار دوم پزشک مصطفی مداح، فرمانده بهداشت، درمان و امداد ارتش نیز حضور داشتند؛ با تقدیر از تلاش‌‌‌‌‌های صورت گرفته در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارتش به ویژه در مناطق محروم و همچنین در زمان وقوع حوادث طبیعی در کشور گفت: بهداشت و درمان یکی از مهمترین شاخص‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های توسعه محسوب شده و در سطح نیروهای مسلح به دلیل وابستگی تربیت و به کارگیری نیروی انسانی سالم، پرنشاط و کارآمد به این شاخص از اهمیت ویژه‌‌‌ای برخوردار است. 

وی به اهمیت عملکرد واحدهای بهداری و طب رزمی در دوران دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: حضور موثر پزشکان، پرستاران و بهیاران در مناطق عملیاتی در هشت سال دفاع مقدس موجب افزایش روحیه و توان دفاعی رزمندگان اسلام بوده و در کسب موفقیت‌‌‌‌ها و پیروزی‌‌‌های عملیات‌‌‌های ماندگار دوران دفاع مقدس تاثیر زیادی داشت.

در پایان این مراسم، از پزشکان برتر و تعدادی از پیشکسوتان حوزه بهداشت، درمان و امداد ارتش جمهوی اسلامی ایران تقدیر به عمل آمد.

حبیب الله سیاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر