کد خبر: 661492 A

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: دشمن «جنگ جریانی» را علیه ملت ایران به کار گرفته، جنگی که در کالبد جامعه در جریان است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع مسئولان و کارکنان معاونت های نیروی انسانی، بازرسی، حقوقی ستاد نیروی زمینی ارتش ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: معاونت نیروی انسانی همانند خونی که در جریان است در رگ و پی کارکنان تا پایان خدمت و حتی دوران بازنشستگی جاری است، معاونت بازرسی مبنا و محوریت صحت عمل ما در تمامی کارهاست، مدیریت حقوقی در دو جبهه دفاع از منافع مشروع نیروی زمینی و دیگر دفاع از حق و حقوق کارکنان باید گام بردارد.

وی به فعالیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مشاور مالی به لحاظ اهمیت موضوع اشاره کرد و اظهار داشت: امروز در تمامی یگان‌‌‌‌های نیروی زمینی ارتش مبانی انتفاعی و اقتصادی را در جهت ارتقای معیشت کارکنان فعال کردیم و ان‌‌‌‌شاالله در آینده نزدیک خبرهای خوبی را شاهد خواهیم بود. مجموعه‌‌‌ای هستیم که اگر درست کار نکرده و ماموریت‌‌‌‌‌‌های خود را درک نکنیم روند مخرب و عظیمی بر نیروی زمینی ارتش حاکم خواهد شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه دشمن درصدد راه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اندازی جنگ در بین مردم جامعه است، تصریح کرد: جنگ این نیست که فکر کنیم نبرد مسلحانه‌‌‌‌ای بین دو جبهه صورت گیرد بلکه حمله به ارزش‌‌‌‌ها، فرهنگ، اقتصاد و... یک کشور است.

حیدری ادامه داد: امروز دشمن با ما وارد جنگ جدیدی شده است، این جنگ یکسری ویژگی‌ها و تعاریفی دارد، جنگی که دشمن راه اندازی کرد با سناریو و برنامه‌ای بسیار دقیق، تاکتیکی و عملیاتی طراحی شده است که نحوه جذب سرباز و عضویت در جبهه‌‌‌‌‌ای که دشمن فرماندهی آن را برعهده دارد، بگونه‌‌‌‌ای است که تعداد کثیری نا خواسته به شکل سرباز دشمن عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

وی اضافه کرد: جنگی که دشمن راه‌‌‌‌‌اندازی کرد «جنگ جریانی» است، جنگی که در کالبد جامعه در جریان است، این جنگ بدون هیچگونه هزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای برای دشمن نیرو فراهم می‌‌‌‌‌‌‌کند. در این جنگ دشمن از موشک، توپ، تانک و تجهیزات نظامی استفاده نمی‌‌‌‌کند، به این معنا که دشمن جریانی را راه انداخته که جوامع مختلف را با خود همسو و همراه می‌‌‌‌کند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: جنگ جریانی مانند خونی است که در رگ‌‌‌‌‌ها حرکت می‌‌‌کند و در کالبد جامعه خود را به جریان می‌‌‌اندازد و وقتی در جامعه جاری شد بدون هیچ هزینه‌‌‌‌ای مسیر خود را ادامه می‌دهد.

حیدری با بیان اینکه دشمن با راه اندازی شبکه های مجازی و شبکه های معاند نظام درصدد تخریب عقاید و آرمان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جامعه است، خاطرنشان کرد: دشمن پایه جنگ را بنا می‌‌‌‌کند و ما جریان را ایجاد، جاری و به حرکت درمی‌‌‌‌‌‌‌آوریم. باید حواسمان باشد که امروز درگیر عملیات روانی، جنگ روانی هستیم در جنگ روانی دشمن ذهن پردازشگر ما را نشانه‌‌‌‌‌‌‌گیری می‌‌‌‌کند و برنامه‌های خود را بر ذهن ما معطوف می‌‌‌کند.

وی ادامه داد: غایت مطلوب دشمن ایجاد یاس و نا امیدی است، دشمن می‌‌‌‌خواهد با ایجاد جریان‌‌‌‌سازی‌‌‌‌ها و جنگ‌‌‌های روانی سه اتفاق را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم زند، اول اینکه با یاس و ناامیدی جامعه را ناامید کرده و از ادامه حیات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جلوگیری کند، اتفاق دوم اینکه ارزش‌های حاکم بر جامعه مانند شهدا و خانواده‌هایشان، حجاب و عفاف، امام، ولایت، آرمان‌‌‌‌‌های بلند و... را مورد هجمه قرار دهد و ارزش‌های جدیدی که تاکنون برای ما ارزش نبود را جایگزین آن سازد، سومین هدف دشمن رویگردانی آحاد مردم از نظام و ارزش‌های خوب است. دشمن گام به گام در حال جریان‌‌‌‌‌‌سازی است و اگر در جریان دشمن قرار بگیریم باید تمام توجه‌مان به ارزش‌‌‌‌‌های جدید دشمن شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: یکی از برنامه‌‌‌‌های هدفمند دشمن ایجاد شبکه‌‌‌‌های مجازی و شبکه‌‌‌های معاند نظام است، باید مراقب باشیم تا با اطلاعات غلط در فضاهای مجازی ناخواسته وارد جبهه دشمن نشویم.

سرتیپ کیومرث حیدری امیر کیومرث حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر