کد خبر: 660874 A

با صدور پیام‌های جداگانه؛

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیام‌های جداگانه‌ انتصاب دریادار علیرضا تنگسیری به سمت فرمانده نیروی دریایی سپاه و دریادارعلی فدوی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیام‌های جداگانه‌ انتصاب دریادار علیرضا تنگسیری به سمت فرمانده نیروی دریایی سپاه و دریادارعلی فدوی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت.

متن پیام های سردار جلالی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری

فرمانده محترم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم؛

اکنون که به شایستگی با حکم مبارک فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به افتخار فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شده‌اید، این حُسن اعتماد و انتخاب را به شما تبریک می‌گویم.

بی تردید حسن اعتماد معظم له، تجارب ارزنده دوران دفاع مقدس و پس از آن و نیز فرماندهی ممتاز شما در نقش آفرینی های مثال زدنی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ارتقاء و استحکام قدرت دفاعی جمهوری اسلامی و اقتدار نیروهای مسلح؛ مولفه های ارزشمندی است که یاری بخش جناب عالی در مسئولیت جدید خواهد بود. ان شاءالله

امیدوارم در سایه تعهد، تخصص و تجارب ارزشمندتان، شاهد تقویت و ارتقاء بیش از پیش اقتدار و توانمندی های دفاعی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این عرصه مهم و راهبردی باشیم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی

رئیس سازمان پدافندغیرعامل کشور

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار دریادار پاسدار علی فدوی

معاون محترم هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و تحیّات؛

انتصاب شایسته جناب عالی را به عنوان معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) که بیانگر تعهد، کارآمدی و شایستگی‌های برجسته شما در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبریک عرض می‌نمایم.

پشتوانه ارزشمند حسن اعتماد معظم له، وجود تجارب ارزنده و روحیه انقلابی شما، منظومه مبارک و ارزشمندی است که یاری بخش جناب عالی در مسئولیت جدید خواهد بود.

رئیس سازمان پدافندغیرعامل کشور

سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی

سردار جلالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر