کد خبر: 660867 A

آتش‌سوزی جنگل‌های ارتفاعات روستاهای سلسی و پیله در مریوان با حضور گردان مهار آتش تیپ ۳۲۸ واکنش سریع نیروی زمینی ارتش مهار شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حمیدرضا رحمت‌پور فرمانده تیپ ۳۲۸ واکنش سریع مریوان گفت: به دنبال حریق نسبتا شدید در جنگل‌های مریوان و به درخواست فرماندار شهرستان، بلافاصله گردان واکنش سریع و مهار آتش تیپ ۳۲۸ نیروی زمینی ارتش با حضور به موقع در کانون اصلی آتش‌سوزی وارد عمل شد و حریق گسترده را مهار کردند.

وی افزود: تعداد ۵۰۰ نفر از کارکنان تیپ ۳۲۸ با تجهیزات کامل مهار آتش در حادثه حریق جنگل مریوان حضور یافتند و با آموزش‌هایی که از قبل دیده بودند آتش‌سوزی جنگل را مهار کردند .

فرمانده تیپ ۳۲۸ واکنش سریع نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: نیروی زمینی محوری ارتش با آمادگی رزمی کارکنانش، یکی از نیروهای مقتدر در منطقه بوده و در هر شرایطی آماده حضور در هر ماموریتی است.

رحمت‌پور با بیان اینکه حضور سربازان نیروی زمینی ارتش در مهار حادثه آتش‌سوزی جنگل مریوان بسیار چشمگیر بود، افزود: لحظه‌ای که کارکنان تیپ ۳۲۸ وارد منطقه حریق شدند و با توان بالای خود آتش‌سوزی را مهار کردند، مورد تحسین مردم و مسئولان منطقه قرار گرفتند. نیروی زمینی ارتش بار دیگر ثابت کرد که همیشه در کنار مردم است.

آتش‌سوزی جنگل‌های مریوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر