کد خبر: 658558 A

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: احکام دادگاه های نظامی باید محکم، مستند، مستدل و قاطع باشد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام بهرامی با تأکید بر این مطلب که  احکام دادگاه های نظامی باید محکم، مستند، مستدل و قاطع باشد در جمع کارکنان‌ سازمان قضایی نیروهای مسلح استان البرز تصریح کرد: الحمدلله احکام دادگاه های نظامی البرز این ویژگی را دارد.

وی با اشاره به توانایی و استعدادهای موجود در سازمان قضایی استان البرز گفت: باید از این فرصت ها برای ارتقاء سازمان به نحو شایسته ای بهره برد.

بهرامی با اشاره به رتبه سازمان قضایی استان البرز در بین سازمان های قضایی سراسر کشور گفت: باید تلاش های بیشتری صورت بگیرد تا این سازمان رتبه بهتری در کشور به دست بیاورد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در بخش دیگری از صحبت هایش با بیان اینکه خدای متعال بر خود واجب دانسته که روزی را برای هر کسی که بخواهد مقدر فرماید، گفت: ما بعد از نمازهای یومیه، دستمان را به آسمان بلند کرده و دعا کنیم و از خداوند متعال خواسته هایمان را مطالبه کنیم.

وی در ادامه، با تأکید بر تکریم ارباب رجوع و شرکت همه کارکنان در نماز جماعت گفت: از سربازان وظیفه هم به نحو شایسته ای بخواهید که در نماز جماعت شرکت کنند تا صف‌های نماز جماعت هرچه فشرده تر برگزار شود.

در ادامه، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و از شعب قضایی و بخش های اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح استان البرز همچنین از زمین محل احداث ساختمان جدید این سازمان بازدید کرد.

در این بازدید، مهرانفر معاون توسعه مدیریت و منابع، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح را همراهی می کردند.

سازمان قضایی نیرو‌های مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر