کد خبر: 658227 A

نماینده لنگرود در اخطاری گفت: آقای رئیس طبق قانون واردات برنج، در فصل برداشت برنج ممنوع است ما در فصل برداشت قرار داریم و دقیقا این کار در حال انجام شدن است. به خدا قسم این خلاف قانون است و گناه دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، مهرداد لاهوتی در اخطار قانون اساسی در واکنش به گزارش تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها گفت: آقای رئیس عنایت فرمایید همین تحقیق و تفحص از افراد دوتابعیتی در برخی از وزارتخانه‌ها کاملا شفاف نیست.

وی ادامه داد: در خصوص بعضی از وزارتخانه‌ها به طور کامل بیان شده چند نفر دوتابعیتی هستند اما در خصوص وزارت نفت گفته می‌شود تشخیص افراد دوتابعیتی امکان‌پذیر نبوده و از مراجع ذی‌صلاح پیگیری شود و یا در مورد وزارت علوم گفته می‌شود سابقه‌ای دال بر دوتابعیتی بودن گزارش نشده است. آقای رئیس این چه بررسی‌ است که انجام شده است.

لاریجانی در پاسخ به وی گفت: این نظر را وزارتخانه نوشته و به کمیسیون داده و کمیسیون با توجه به آنچه که وزارتخانه در اختیارش قرار داده اظهارنظر می‌کند.

لاهوتی در اخطاری دیگر گفت: آقای رئیس طبق قانون واردات برنج، در فصل برداشت برنج ممنوع است ما در فصل برداشت قرار داریم و دقیقا این کار در حال انجام شدن است. به خدا قسم این خلاف قانون است و گناه دارد.

لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: موضوع را پیگیری می‌کنیم اما مفروضاتی وجود دارد که خود جنابعالی مطلع هستید.

لاهوتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر