کد خبر: 655872 A

حجت الاسلام بهرامی:

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح گفت: حفاظت در زمینه مبارزه با فساد باید با قاطعیت و جدیت ورود کند؛ زیرا حتی یک مورد فساد هم موجب گستردگی آن خواهد شد و قابل اغماض نیست.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام بهرامی در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیرو‌های مسلح تأکید کرد: حفاظت به تمام معنا باید در مسیر آگاه سازی و آموزش دقیق نیرو‌ها قدم بردارد و پیشگیری از جرم را در مجموعه نهادینه کند.

وی افزود: اگر تخلفی از هرکدام از نیرو‌ها صورت گرفت، حفاظت باید با قاطعیت و جدیت ورود کند؛ زیرا که حتی یک مورد فساد موجب گستردگی آن خواهد شد و قابل اغماض نیست.

حجت الاسلام بهرامی همچنین اظهار کرد: در زیارت عاشورا ما از خداوند درخواست می‌کنیم راهی را برویم که اهل بیت رفته اند و امیدوارم بتوانیم در مسیر درست گام برداریم.

وی با اشاره به یکی از روایات گفت: امام جواد (ع) می‌فرمایند که انسان به توفیق الهی، مراقبت از درون و قبول نصیحت از برون نیاز دارد و در نصیحتی به یکی از مؤمنان فرمودند، که صبر را محل اتکا خود قرار بده و اگر شرایطی پیش آمد که دستت تنگ شد تحمل کن.

در این مراسم با تقدیر از زحمات سیدرضا شریف، علیرضا بیگ مرادی به عنوان مدیرکل جدید حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح معرفی شد.

بهرامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر