کد خبر: 653788 A

وزیر کابینه رژیم صهیونیستی:

وزیر امنیت عمومی رژیم صهیونیستی مدعی شد: «همیشه آرزو داشتیم نظام ایران به طور کل از جهان محو شود، اما همین که توافق هسته‌ای دوران اوباما با یک توافق بهتر جایگزین شود، قابل ستایش است.»

به گزارش ایلنا به نقل از «تایمز آو اسرائیل» یک وزیر کابینه رژیم صهیونیستی مدعی شد: ایران شانس خوبی برای انعقاد یک توافق هسته‌ای جدید دارد.

«گیلاد اردان» وزیر امنیت عمومی رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه اقدام آمریکا در اعمال مجدد تحریم‌ها علیه ایران را تحسین کرد و مدعی شد: « همیشه آرزو داشتیم نظام ایران به طور کل از جهان محو شود، اما همین که توافق هسته‌ای دوران اوباما با یک توافق بهتر جایگزین شود، قابل ستایش است.»

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که اخیرا نتانیاهو در اقدامی فریبکارانه با انتشار ویدئوهایی مدعی دلسوزی برای مردم ایران شده است.

وزیر امنیت عمومی که همزمان وزیر امور استراتژیک رژیم صهیونیستی هم هست مدعی شد: «به عقیده من این شانس خوبی برای ایران است. ما همین الان می‌توانیم نتایج مثبت اقدام ترامپ را مشاهده کنیم.»

«اردان» اقدام اتحادیه اروپا برای نجات توافق هسته‌ای و تضمین عواید اقتصادی ناشی از برجام به ایران را مورد انتقاد قرار داد و مدعی شد: «اتحادیه اروپا از نظر اخلاقی ورشکست شده و ما باید این مساله را دفعه بعد که سعی کردند برای ما سخنرانی کنند، یادآور شویم.»

به گزارش ایلنا، امروز -سه شنبه- رادیو اسرائیل به نقل از یک منبع آگاه و ارشد دولتی در اسرائیل مدعی شد جامعه اطلاعاتی اسرائیل نسبت به تحریم‌ها و نتیجه آنها برای تغییر عمده در ایران و مجبور کردن ایران به نشستن پای میز مذاکره برای یک توافق دیگر، خوشبین است.

 این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که اخیرا نتانیاهو در اقدامی فریبکارانه با انتشار ویدئوهایی مدعی دلسوزی برای مردم ایران شده است.

تحریم های آمریکا علیه ایران تایمز آو اسرائیل خروج آمریکا از برجام گیلاد اردان دور اول تحریمهای آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر