کد خبر: 650951 A

وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران گفت: اعتبارات تخصیص یافته به حوزه راه سازی و پروژه هایی که قبلا شروع شده بود و تعدادشان بسیار زیاد است میزان بودجه مورد نیاز برای آن ها 250 هزار میلیارد تومان است اما بودجه تخصیص یافته سال جاری 4 هزار میلیارد تومان است.

سیدکمال الدین شهریاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره جلسه امروز کمیسیون عمران گفت: امروز عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برای پاسخ به سوالات نمایندگان در کمیسیون عمران حضور یافت و سوالات از وزیر مطرح شد. کمیته‌ای منتخب از نمایندگان کمیسیون عمران و نمایندگان سوال کننده تشکیل شد که سوالات در جلسه‌ای دیگر در آن کمیته مطرح شود و اگر نمایندگان از پاسخ وزیر قانع نشوند به صحن مجلس خواهد رفت.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یکی از سوالات از سوی شمس الله شریعت‌نژاد نماینده مردم رامسر مطرح شده بود که درباره جاده کمربندی شهرها و روستاهای غرب استان مازندران بود. سوال دیگر هم از سوی جلال محمودزاده نماینده مهاباد درباره کریدور غرب کشور منتهی به شهر ارومیه بود که سوال داشتند " این پروژه چرا فعال نیست؟" 

شهریاری تصریح کرد: وزیر راه و شهرسازی هم در پاسخ به نمایندگان یادآور شد اعتبارات تخصیص یافته به حوزه راه سازی و پروژه‌هایی که قبلا شروع شده بود و تعدادشان بسیار زیاد است میزان بودجه مورد نیاز برای آن ها ۲۵۰ هزار میلیارد تومان است اما بودجه تخصیص یافته سال جاری ۴ هزار میلیارد تومان است.

عباس آخوندی کمیسیون عمران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر