کد خبر: 650900 A

با حضور در وزارت دفاع صورت گرفت؛

توانمندی‌ها و دستاوردهای صنعت دفاعی به وزیر امورخارجه، معاونین، مدیران، سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور معرفی شد.

به گزارش ایلنا، محمدجواد ظریف به همراه معاونان، سفرا و روسای نمایندگی‌‌‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با حضور در وزارت دفاع، در جریان توانمندی‌‌‌‌ها، دستاوردها و محصولات راهبردی صنعت دفاعی قرار گرفتند.

در این نشست که وزیر دفاع، معاونان و مدیران عامل سازمان‌‌‌ها و صنایع نیز حضور داشتند؛ گزارشی از توانمندی‌‌‌‌‌های صنعت دفاعی در حوزه‌‌‌های موشکی، زرهی، دریایی، تسلیحاتی، هوایی، الکترونیک، هوافضا، تحقیق و پژوهش و... ارائه شد. 

معاونان و مدیران عامل سازمان‌‌‌‌‌های وزارت دفاع در این نشست ضمن تبیین هرچه بیشتر جایگاه صنعت دفاعی با تشریح اینکه وزارت دفاع توانسته است با وجود تحریم‌‌‌‌های همه جانبه در حوزه های دفاعی و نظامی به دستاوردهای گرانقدری دست یابد، گفتند: این وزارتخانه برای تقویت قدرت بازدارندگی و ارتقاء توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی فروگذار نکرده که حاصل آن همراه با سایر تمهیدات دفاعی، دستیابی به شرایط دفاع اطمینان بخش در چارچوب بازدارندگی فعال است. 

در پایان این نشست معاونان وزیر امور خارجه، مدیران، سفرا و روسای نمایندگی‌‌‌‌های ایران در خارج از کشور با حضور در نمایشگاه دائمی دستاوردهای وزارت دفاع، از نزدیک در جریان توانمندی ها و دستاوردهای این وزارتخانه قرار گرفتند.

وزارت امور خارجه وزارت دفاع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر