کد خبر: 649065 A

با حکم وزیر کشور؛

مراسم معارفه استاندار جدید خراسان شمالی، با حضور معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در آیین تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی که با حضور اسماعیل جبارزاده، معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد، حکم وزیر کشور به محمّدرضا خباز استاندار این استان قرائت شد.

در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی آمده است:

به استناد مصوبه جلسه ۱۳۹۷/۵/۱ هیئت محترم وزیران به سمت استاندار خراسان شمالی منصوب می‌‌‌شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال به عنوان نماینده عالی دولت در ایفای مسئولیت اجرای سیاست‌‌‌های عمومی کشور که نشأت گرفته از سیاست‌‌‌های دولت تدبیر و امید می‌‌‌‌باشد، و در اجرای صحیح کلیه وظایف محول، ارتباط با دستگاه‌‌‌های اجرایی ملی و محلی و سایر دستگاه‌‌‌‌هایی که به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می‌‌‌‌‌‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی، نیروهای نظامی و انتظامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداری‌‌‌ها و موسسات عمومی غیردولتی موفق و مؤید باشید.

انتظار می‌رود با اتخاذ تدابیر شایسته و اعتدال‌گرایانه، زمینه گسترش رشد و توسعه استان را با به‌کارگیری نیروهای متدین، متعهد و متخصص و تعامل با سایر مسئولان استان فراهم سازید. توفیق روزافزون تان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظّم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای از پروردگار قادر متعال خواستارم.

محمدرضا خباز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر