کد خبر: 648305 A

سیاووشی در گفت‌وگو با ایلنا:

یک نماینده مردم تهران در خصوص مطرح شدن دوباره تفکیک وزارت‌خانه‌ها گفت: ما در گذشته این کار را انجام داده‌ایم و نتیجه مطلوبی ندیده‌ایم و نکته مهم‌تر این‌که اولویت امروز ما جداسازی وزارتخانه‌ها نیست.

طیبه سیاووشی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره لایحه تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دو وزارت تعاون و وزارت رفاه اجتماعی، گفت: لایحه‌ای که در دولت تصویب شده، هنوز به صحن نرسیده است. در گذشته دولت نسبت به طرح تفکیک وزارت‌خانه تاکید داشت و در واقع می‌توان گفت اصرار زیادی هم برای اجرایی شدن آن داشت.

نماینده مردم تهران افزود: دولت دلیل خود را برای تفکیک وزارت‌خانه‌ها این‌گونه بیان می‌کند که نمی‌توان به درستی عمل و دست به اقدام زد.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه و یا خوشبختانه در این خصوص نمایندگان رأی مخالف دادند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: درحال حاضر تفکیک وزارت خانه دارای اهمیت نیست و آن چه اولویت دارد، ترمیم و تغییر کابینه است.

وی در پاسخ به این سوال که در حال حاضر جامعه منتظر راه حل برای رفع مشکلات اقتصادی است اما بحث تفکیک وزارت‌خانه‌ها مطرح می‌شود ، آیا این امر می‌تواند به حل معضلات و مشکلات کمک کند، گفت: در دولت که بیان می‌کنند این کار می‌تواند مشکلات را حل کند و به همین دلیل هم بر تفکیک وزارت‌خانه‌ها اصرار دارند اما تجربه‌ای که در گذشته در این خصوص داشته‌ایم نشان می‌دهد که نتیجه مطلوبی از این کار به دست نیاوردیم.

جامعه مشکلات نماینده مردم تهران وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر