کد خبر: 648213 A

معاون استانداری تهران:

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران بر ضرورت توجه به همه آسیب‌های اجتماعی با نگاهی جامع در منطقه هرندی تهران تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، شکرالله حسن‌بیگی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اقدامات فاتب در پاکسازی و ساماندهی محله شوش و هرندی تهران و ارائه طرحی جامع در این خصوص گفت: از همه اقدامات انجام شده در منطقه شوش تهران برای ساماندهی معتادان متجاهر رضایت وجود دارد.

وی افزود: لازم است در اجرای طرح های ساماندهی معتادان در مناطق شوش و هرندی همه آسیب‌های این منطقه مورد توجه قرار بگیرد و فقط موضوع معتادان در دستور کار نباشد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران به ارائه طرحی جامع در کنترل و پیشگیری آسیب‌های اجتماعی منطقه شوش و هرندی اشاره کرد و اظهار داشت: این طرح در جلسه‌ای در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی مورد استقبال قرار گرفته است و در کارگروه مقابله با آسیب‌های اجتماعی استان تهران نیز مطرح می‌شود.

حسن‌بیگی اضافه کرد: برخی از موارد اجرای طرح جامع کنترل و مقابله با آسیب‌های اجتماعی در منطقه شوش تهران نیاز به مصوبه شورای تأمین استان تهران دارد که به زودی مطرح خواهد شد.

 

استانداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر