کد خبر: 648212 A

امروز در کمیسیون صنایع و معادن؛

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه سه نفر از نمایندگان سوالات خود را از محمد شریعتمداری پرسیدند، بیان کرد: هر سه نماینده از پاسخ های وزیر قانع شده و سوال را به صحن علنی مجلس ارجاع ندادند.

ولی ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در رابطه با جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن گفت: جلسه امروز با حضور وزیر صنعت و معدن و تجارت برگزار شد و نمایندگان سوالات خود را از وزیر مطرح کردند.

وی با بیان اینکه سه نفر از نمایندگان سوالات خود را از محمد شریعتمداری پرسیدند، بیان کرد: هر سه نماینده از پاسخ‌های وزیر قانع شده و سوال را به صحن علنی مجلس ارجاع ندادند.

نماینده مردم شاهین شهر تصریح کرد: سوال غلامرضا کاتب در ارتباط با حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی موجود و جلوگیری از توقف آنها بود که وزیر هم در این خصوص توضیحاتی را ارائه داد و بنا شد در کمیته‌ای بررسی‌های بیشتری انجام شود.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن ابراز کرد: سوال مرادی در راستای اصلاح حمایت از صنایع منطقه‌ای و استفاده از مدیران بومی بود که بحث و بررسی‌های لازم در کمیسیون انجام شد و در رابطه با این موضوع قرار بر آن شد که در کمیته‌ای رسیدگی‌های بیشتری صورت بگیرد که البته وزیر درباره توانمندی اجرا و توان حمایت از تولیدات داخلی صحبت‌هایی را ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن اظهار داشت: آخرین سوال مربوط به نادر قاضی‌پور بود که این نماینده در سطح انبوهی از صنایع کشتیرانی مسائلی را مطرح کرد که  در مجموع از پاسخ‌های وزیر قانع شد.

کمیسیون صنایع و معادن وزیر صنعت معدن و تجارت محمد شریعتمداری‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر