کد خبر: 647347 A

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه:

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه گفت: اولین مرحله از تحویل ۸ هزار سری جهیزیه به زوج های جوان به همت نیروی زمینی سپاه و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) فردا انجام می شود.

به گزارش ایلنا، سردار ابوالقاسم منصوری دبیر قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه با اشاره به همت و تلاش نیروی زمینی سپاه و مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) جهت تهیه ست کامل ۸۰۰۰ سری جهیزیه برای مناطق کمتر برخوردار اظهار داشت : مرحله اول تحویل ست های کامل جهیزیه به مناطق کمتر برخوردار فردا انجام می شود.

وی افزود: این ست‌های کامل جهیزیه در ۷ مرحله واگذار خواهد شد.

سردار منصوری با تاکید بر لزوم اهمیت تهیه کالاهای ایرانی برای زوج های جوان ادامه داد: ما در این ست های جهیزیه از کالاهای ایرانی استفاده کردیم که پیام آن حمایت از کالاهای ایرانی است.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه تصریح کرد : ما به دلیل اینکه در آستانه ولادت امام رضا (ع) قرار داریم عدد ۸۰۰۰ را انتخاب کردیم.

وی تاکید کرد : تحویل ست های جهیزیه با محوریت نیروی زمینی سپاه انجام می شود و کمیته امداد امام خمینی (ره) وآستان قدس رضوی نیز در این طرح مشارکت دارند.

سردار منصوری در پایان خاطرنشان کرد : امیدواریم که زوج های جوان بتوانند زندگی خوبی را در کنار یکدیگر داشته باشند. ما در برنامه فردا زیارت زوج های جوان در حرم علی بن موسی الرضا (ع) را پیش بینی کردیم و قرار است فردا زوج‌های جوان مهمان علی بن موسی الرضا باشند.

نیروی زمینی سپاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر