کد خبر: 646026 A

منتظری در همایش اساتید بسیجی حوزه‌های علمیه:

دادستان کل کشور با اشاره به خطر نفوذ به عنوان یکی از برجسته‌ترین ابزارهای دشمن علیه انقلاب اسلامی، گفت: نفوذ امروز خطر بسیار بزرگی است که نظام اسلامی ما را تهدید می‌کند.

به گزارش ایلنا، حجت‌‌الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری در دومین روز از اجلاس اساتید و نخبگان بسیجی حوزه‌های علمیه تهران، قم، اصفهان و مشهد مقدس، از اساتید بسیجی به عنوان مرزبانان و سنگرنشینان دفاع از مرزهای عقیدتی یاد کرد و گفت: امروز دشمن تهاجم همه جانبه خود را علیه باورها، اعتقادات و فرهنگ جامعه ما با بکارگیری تمامی ابزار و ظرفیت‌ها شکل داده و دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه در طی این ۴۰ سال، انقلاب اسلامی ایران همواره مورد آماج هجمه‌ها و خباثت دشمنان قرار گرفته است، اظهار داشت: استکبار جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران، پس از ناکامی در به کارگیری توطئه‌های امنیتی و جنگ سخت، امروز نبرد را به جبهه فرهنگی کشانده و راهبردی را در پیش گرفتهاند که هم دفاع از آن سخت بوده و هم نیازمند دفاعی متناسب با هجوم دشمن است.

دادستان کل کشور با اشاره به آموزه‌ها و تجربیات گران سنگ دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: در آن دوران نیز شاهد بودیم در مقاطعی که اطلاعات کافی و لازم از وضعیت دشمن داشتیم و خود را متناسب با سلاح و تجهیزات آنان آماده می‌کردیم، به دستاوردهای بیشتری دست می یافتیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در جبهه نبرد فرهنگی و اعتقادی و تهاجم و شبیخونی که دشمن علیه نظام اسلامی و ملت ما به کار گرفته است، یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزارها برای پیروزی، شناخت تاکتیک ها، برنامه ها و روش های دشمن بوده و روحانیون بسیجی به عنوان مرزبانان عقیدتی امت اسلامی در این شرایط نقش و رسالت خطیری را در آگاهی بخشی، بصیرت‌افزایی و برملا کردن توطئه دشمن برعهده دارند.

منتظری با بیان اینکه امروز دشمن سرمایه‌گذاری عظیمی را برای تهاجم علیه فرهنگ نظام اسلامی و اعتقادات ملت ایران کرده است، خاطرنشان کرد: دشمنان می‌دانند آنچه موجب پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایران شده، ایمان، اعتقاد راسخ و حضور در صحنه مردم بوده است، از این رو برای تمامی مولفه‌های برتری و وجوه برجسته انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی کرده‌اند.

وی با اشاره به خطر نفوذ به عنوان یکی از برجسته‌ترین ابزارهای دشمن علیه انقلاب اسلامی، ابراز داشت: نفوذ امروز خطر بسیار بزرگی است که نظام اسلامی ما را تهدید می‌کند و گاهی افراد و جریانات نفوذی مقدمات اجرای طرح‌ها و برنامه‌های خصمانه دشمن را فراهم می‌کنند.

دادستان کل کشور افزود: روحانیت و اساتید بسیجی حوزه و دانشگاه باید ابزارهای تهاجم دشمن را شناخته و متناسب با تهاجم دشمن خود را تجهیز کند در غیر این صورت هرگونه اقدامی منتهی به شکست است.

محمدجعفر منتظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر